Faber-Castell Goldfaber tekenpotlood uit de Creative Studio reeks. Hardheid 6B
Deze natuurlijke kleurstof afkomstig van de notenbolster wordt voornamelijk gebruikt voor het kleuren van hout en als watervaste tekeninkt.
Deze natuurlijke kleurstof afkomstig van de notenbolster wordt voornamelijk gebruikt voor het kleuren van hout en als watervaste tekeninkt.
Vulpen Faber-Castell Grip 2010 Harmony kleur: Sky blue Schrijfbreedte Medium
Blok met 40 vellen glad papier om gemakkelijk op te mengen. Geschikt voor zowel olie- als acrylverf Beschikbaar in 2 formaten: A4 en A3
Standardgraph tekendriehoek in transparante kunststof. Met meetaanduiding. Vorm: 30°/60° Beschikbare formaten: 25 cm / 30 cm / 35 cm
Eeuwigdurende kalender met de mooiste kleurplaten uit de Wild reeks van Emmanuelle Colin. Met magnetische voet voor extra stabiliteit. Tekenpapier van 250 gram maakt het mogelijk om met diverse media te werken: gelpennen, alcoholmarkers, kleurpotloden, brush markers, viltstiften,.. Voldoet aan de CE-normen. PEFC gecertificeerd.Vanaf 6 jaar.
Kenzo Takada wordt wereldwijd erkend als een van de grootste makers en ontwerpers van zijn generatie. Deze zwarte inkt uit de Prestige reeks roept een sterrennacht op en is bedekt met fijne rode en gouden glitter, een kleur die doet denken aan bepaalde harnassen uit het Shogun-tijdperk waar Kenzo Takada bijzonder dol op was. Voor gebruik met vulpen,...
Stifflex Art Collection Notebook - Magritte Formaat: 13x21cm 192 bladzijden ongestreken, ivoorkleurig papier van 80 g waarvan 144 bladzijden gelijnd, 32 blanco en 8 uitscheurbare vellen geruit papier. harde, flexibele kaft elastische sluiting notitievak achteraan in het boek FSC®-gecertificeerd gemaakt in Italië.
Precisiegum MONO zero met ronde punt 2,3 mm diameter Hulskleur: tricolor (wit/blauw/zwart)
Sakura Pigma Micron 08 zwarte fineliner Lijndikte: 0.5 mm De unieke Sakura Pigma™-inkt bloedt niet door papier en is permanent, watervast, sneldrogend, pH-neutraal en loopt niet uit.
Sakura Pigma Micron 05 fineliner Lijndikte: 0.45mm Kleur: licht koelgrijs De unieke Sakura Pigma™-inkt bloedt niet door papier en is permanent, watervast, sneldrogend, pH-neutraal en loopt niet uit.
Sakura Pigma Micron 05 fineliner Lijndikte: 0.45mm Kleur: koelgrijs De unieke Sakura Pigma™-inkt bloedt niet door papier en is permanent, watervast, sneldrogend, pH-neutraal en loopt niet uit.
Sakura Pigma Micron 05 fineliner Lijndikte: 0.45mm Kleur: sepia De unieke Sakura Pigma™-inkt bloedt niet door papier en is permanent, watervast, sneldrogend, pH-neutraal en loopt niet uit.
Sakura Pigma Micron 05 fineliner Lijndikte: 0.45mm Kleur: bruin De unieke Sakura Pigma™-inkt bloedt niet door papier en is permanent, watervast, sneldrogend, pH-neutraal en loopt niet uit.
Sakura Pigma Micron 05 fineliner Lijndikte: 0.45mm Kleur: bordeauxrood De unieke Sakura Pigma™-inkt bloedt niet door papier en is permanent, watervast, sneldrogend, pH-neutraal en loopt niet uit.
Sakura Pigma Micron 05 fineliner Lijndikte: 0.45mm Kleur: rood De unieke Sakura Pigma™-inkt bloedt niet door papier en is permanent, watervast, sneldrogend, pH-neutraal en loopt niet uit.
Sakura Pigma Micron 05 fineliner Lijndikte: 0.45mm Kleur: geel De unieke Sakura Pigma™-inkt bloedt niet door papier en is permanent, watervast, sneldrogend, pH-neutraal en loopt niet uit.