
Maped, transparante plastic liniaal met dubbele maataanduiding en...

Scotch® geavanceerde afplaktape voor kwetsbare oppervlakken heeft een...

Möbius & Ruppert elektrische potloodslijper Heavy Duty 2 De ideale...

Móbius & Ruppert verrvangmesjes set van 3 voor slijpers Pollux en...
Catalogus
Laden ...
Vulpotlood met metalen grip zone met venster voor de hardheidsaanduiding. Schrijfdikte 0,7mm Hardheid HB
Vulpotlood met metalen grip zone met venster voor de hardheidsaanduiding. Schrijfdikte 0,7mm Hardheid HB
Vulpotlood met metalen grip zone met venster voor de hardheidsaanduiding. Schrijfdikte 0,7mm Hardheid HB
Vulpotlood in hoogwaardig plastic met metalen huls en clip. Met een vaste stiftgeleider en voorzien van een gommetje. Hardheid HB
Vulpotlood met lijnbreedte: 1 mm Ronde schacht in groene kunststof. De kleurcodering op het dopje geeft de lijndikte aan. Het potlood is voorzien van een (vervangbare) gum en HB potloodstiften.
Etui met 3 vulpotloden in verschillende lijnbreedtes: 0,35 / 0,50 / 0,70 mm. Schacht in groene kunststof. De kleurcodering op het dopje geeft de lijndikte aan. Elk potlood is voorzien van een (vervangbare) gum en HB potloodstiften.
Gum Faber-Castell navulling met reinigingsnaald. Geschikt voor de Faber-Castell vulpotloden TK-Fine 9713-9719, TK-Fine 1306, TK-Fine VARIO, TK-Matic, ALPHA-Matic
Rotring 600 vulpotlood 0.5 Black 6-kantige metalen body kleur: zwart Schrijfbreedte: 0.5 mm De volledig metalen behuizing zorgt voor een ideale balans tussen gewicht en gevoel. Dankzij de zeshoekige vorm rolt het potlood niet weg en ligt het comfortabel in de hand.
Rotring 600 vulpotlood 0.7 Black 6-kantige metalen body kleur: zwart Schrijfbreedte: 0.7 mm De volledig metalen behuizing zorgt voor een ideale balans tussen gewicht en gevoel. Dankzij de zeshoekige vorm rolt het potlood niet weg en ligt het comfortabel in de hand.